The 100 5. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

5

The CW kanalının sevilen dizilerinden olan The 100 geçtiğimiz günlerde sezon finaliyle ekranlara ara verdi. The 100’ün 4. sezon finali yine çok heyecanlı bir şekilde son buldu.

The 100 dizisinin başrollerinde Eliza Taylor, Bobby Morley, Marie Avgeropoulos, Lindsey Morgan yer alıyor. The 100’ün 4. sezonunda praimfaya’dan kurtulan ekip Clarke’i geride bırakmak zorunda kalmıştı. Clarke’a önceki bölümlerde yapılan Nightblood nakli işe yaramışa benziyor ki 6 sene 7 gün sonrasında gösterilirken Clarke yanında bir küçük çocukla dünyada sağ kalmış bir şekildeydi. Kızın 6 yaşından büyük göstermesi o kızın Clarke’in mı kızı yoksa sorularını yanıtlıyor.

The 100’ün 5. sezonuyla ilgili gelen haberlerde ise dizide Echo karakterini canlandıran Tasya Teles’in dizinin 5. sezon düzenli kadrosuna katıldığı 5. sezonda düzenli bir şekilde yer alacağı yönünde. Ayrıca Jaha karakteriyle karşımıza çıkan Isaiah Washington karakterinin dizinin yeni sezonunda yer almayacağı konusunda da haberler var.

The 100’ün 5. sezonunda Praimfaya sonrasında sığınakta ve ark ekibinde yaşanan hikayeler flashback (önceden yaşanan sahneler) şeklinde sahnelerin yer alacağını Ark ekibi ve sığınıktakilerin bu süre zarfında neler yaşadıklarını göreceğiz.

The 100’ün 5. sezon çekimleri Ağustos ayında başlayacak. Dizinin 5. sezon senaryosu şuanda yazılma aşamasında. Dizi bu sezon olduğu gibi 5. sezonununda Ocak – Şubat 2018 gibi başlaması bekleniyor. Dizinin 5. sezonu büyük ihtimalle 13 bölümden oluşacak. Geçen 6 yıllık sürenin flashbacklerle gösterilecek.

Peki the 100 5.sezon ne zaman başlayacağını öğrendiğiniz, Peki The 100 5. Sezonda Neler Olacak? öğrenmek isterseniz şu haberimizi okuyabilirsiniz: https://www.dizihaber.org/the-100-5-sezonda-neler-olacak/

Bunlarda ilginizi çekebilir More from author

5 Yorumlar

 1. Adsız says

  The 100 5. sezon ne zaman diye merak ediyordum. Bilgiler için teşekkürler. Kesin bir bilgi olmasa da en azından 2018 yılında başlayacağını öğrendim. 2018'in şubat ayı diyorlar bakalım inş fazla gecikmez.

 2. The 100 Fan says

  The 100 5. sezon ne zaman başlayacak bilen var mı? Şubat'ın kaçında ilk bölümü yayınlanacak. 5. sezonun ilk bölümünü çok merak ediyorum.

 3. Furkan says

  Peki The 100 5. sezon başlama tarihi tam olarak ne zaman netlik kazanır bu konuda bir fikriniz var mı?

 4. Yusuf says

  Çok sevdiğim bir dizi The 100 5. sezonu sabırsızlıkla bekliyorum. Kesin olarak the 100 5. sezon başlama tarihi belli olsa çok güzel olacak.

 5. Adsız says

  Resmi bir bilgi yok fakat araştırmalarıma göre 5.sezon 2018'e kaldı.

Cevap Yaz

Your email address will not be published.